Zwrot i wymiana

Zwrot towaru możliwość odstąpienia od umowy

- Jako konsumentowi przysługuje Państwu prawo odstąpienia od umowy zakupy bez podania powodu w terminie 14 dni od chwili doręczenia zamówienia przez kuriera.
- Jeśli podacie państwo powód zwrotu będziemy wdzięczni za tą informację, ponieważ w przyszłości pozwoli nam to jeszcze lepiej dostosować ofertę do oczekiwań.
- Standardowo okres zwrotu pieniędzy wynosi od 7 do 14 dni roboczych.
- Dla Państwa wygody istnieje również możliwość zwrotu towaru w naszym salonie stacjonarnym w Swarzędzu na ul. Warszawskiej 36


Procedura zwrotu

1. Prosimy poinformować nas o zamiarze zwrócenia towaru telefonicznie lub e-mail.
2. Prosimy o przesłanie nam oświadczenia o odstąpieniu od umowy za pomocą e-mail lub korzystając z formularza drukowanego. Mogą Państwo pobrać wzór formularza TUTAJ. Prosimy o podanie numery rachunku bankowego do zwrotu pieniędzy.
3. Prosimy pamiętać, ze macie państwo 14 dni na zwrot towaru, do paczki należy załączyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Oświadczenie oraz towar prosimy przesłać na adres: 62-020 Swarzędz, ul. Warszawska 36. Jeżeli wysyłają Państwo oświadczenie w wersji elektronicznej prosimy wysłać na adres: sklep@cybina.pl.
4. Oświadczenie i towar mogą Państwo przesłać na adres: Swarzędz, ul. Warszawska 36
5. Jeśli to możliwe prosimy użyć kartonu, w którym otrzymaliście Państwo towar oszczędzi to Państwa czas. Jeśli opakowanie uległo zniszczeniu mogą państwo użyć innego opakowania. Prosimy pamiętać, że kupujący ponosi bezpośrednie koszty przesyłki za towar.

Jeśli są zainteresowani Państwo wymianą na inny rozmiar lub model?
Prosimy o kontakt z nami pomożemy sprawnie tego dokonać i doradzimy w kwestii odpowiedniego rozmiaru, bądź fasonu.
E-mail sklep@cybina.pl Tel: 61-8-172-271

pixel