Targi Ślubne Cybina Swarzędz

TARGI ŚLUBNE CYBINA SWARZĘDZ

     W  niedzielę 27 X  zapraszamy wszystkich Państwa, którzy szukają pomysłu lub inspiracji na zorganizowanie wymarzonego ślubu do odwiedzenia Tragów Ślubnych Cybina Swarzędz. W trakcie targów narzeczeni, rodzice i bliscy będą mieli okazję do rozmowy i kontaktu z licznymi wystawcami. Zaletą spotkania na żywo z wystawcami jest możliwość poznania ludzi, którym być może powierzycie Państwo organizację Waszego wymarzonego ślubu.

     Przekonacie się jak dużym doświadczeniem dysponuje wystawca, przy jakich imprezach weselnych pracował i zdobędziecie bezpośredni kontakt do osoby, która uświetni Wasz ślub marzeń. Często oddanie komuś kontroli wiążę się z dużym stresem i wymaga pewnej dozy zaufania dlatego w ramach targów stwarzamy okazję do obustronnej wymiany pomysłów i wizji. Udział w imprezie jest wspaniałą okazją żeby zwizualizować swoje wstępne plany, zweryfikować wyobrażenia lub po prostu zaplanować uroczystość w oparciu o napotkane inspiracje, to miejsce, w którym ślub można zbadać wszystkimi zmysłami: wzrokiem, dotykiem, węchem, smakiem i słuchem.

     Na odwiedzających targi będzie czekało wielu starannie wyselekcjonowanych wystawców z branży ślubnej. 

     Na targach będzie panowała swobodna atmosfera sprzyjająca rozmowom  i wspólnej wymianie pomysłów by stworzyć Wasz najpiękniejszy i najważniejszy dzień w życiu.  

     Czekamy na Wasze pytania dotyczące targów – odpowiemy na każdą wiadomość. slub@cybina.pl

     Chcesz wiedzieć więcej, obserwuj wydarzenie na facebooku: KLIKNIJ TUTAJ 

     Wstęp na targi jest całkowicie darmowy dla wszystkich zwiedzających – CYBINA Swarzędz

     ul. Warszawska  36 , serdecznie zapraszamy 27 X w godzinach  11ºº - 17ºº

 

 

 

 

pixel